Dołącz do nas

Dołącz do nas

Nasze Stowarzyszenie otwarte jest na wszystkich entuzjastów eksploracji i kolonizacji kosmosu, a zwłaszcza Marsa. Zapraszamy więc do kontaktu każdą osobę, która chciałaby wesprzeć nas swoim doświadczeniem, umiejętnościami i czasem.

W Mars Society spotkać można zarówno osoby bezpośrednio związane z sektorem kosmicznym, jak i ludzi o zupełnie odmiennym doświadczeniu zawodowym i wykształceniu. Biologia, architektura, telekomunikacja, psychologia czy prawo — każda z tych dziedzin będzie miała wpływ na życie przyszłych kolonistów marsjańskich.

Podczas każdego organizowanego przez nas wydarzenia wykazać mogą się również tłumacze, copywriterzy i specjaliści od PR oraz mediów społecznościowych. Nic nie odbędzie się oczywiście bez pomocy wolontariuszy, którzy wspierają gości podczas wydarzenia oraz dbają, by wszystko szło zgodnie z planem.

Jeśli chcesz wstąpić do nas, zapoznaj się ze statutem stowarzyszenia, pobierz i wypełnij deklarację członkowską i wyślij wiadomość na maila kontakt@marssociety.pl.

Czekamy na Ciebie!