Walne Zebranie Mars Society Polska

 • Lubański Robert
 • Lubański Robert's Avatar Topic Author
10 years 5 months ago #5350 by Lubański Robert
Lubański Robert created the topic: Walne Zebranie Mars Society Polska
Mija powoli październik a ciągle nie została wyznaczona data i miejsce Walnego zgromadzenia MSP. Należało by je ogłosić przynajmniej kilka tygodni przed terminem, aby każdy chętny mógł sobie zorganizować wolny dzień.

Please Zaloguj to join the conversation.

 • marcusos
 • marcusos's Avatar
10 years 5 months ago #5352 by marcusos
marcusos replied the topic: Re: Walne Zebranie Mars Society Polska
Z tego co wiem to szefostwo było na Europejskiej Konwencji Mars Society w Bergamo, a w tym tygodniu jest spotkanie osób chcących brać udział w budowie bazy marsjańskiej w Polsce. Walne zebranie ma być - pewnie wkrótce po tym.

Please Zaloguj to join the conversation.

 • Lubański Robert
 • Lubański Robert's Avatar Topic Author
10 years 4 months ago #5359 by Lubański Robert
Lubański Robert replied the topic: Re: Walne Zebranie Mars Society Polska
No i Walne Zebrania MSP odbyło się 25.11.2009. Szkoda tylko, że o miejscu i terminie powiadomiono w ostatniej chwili. Zrobiono to tak jakoś po cichutku tylko za pomocą poczty internetowej. Żadna informacja o Walnym nie ukazała się na stronie MSP ani na forum. Niestety pocztę przejrzałem dopiero dzisiaj 28.11.2009 czyli trzy dni po Walnym zgromadzeniu. Szkoda, bo od dłuższego czasu czekałem na to spotkanie członków MSP. Do mnie na skrzynkę zawiadomienie o terminie i miejscu Walnego Zebrania dotarło 18.11.2009 czyli na 7 dni przed terminem. Zgodnie ze statutem „O terminie, miejscu i porządku Walnego Zebrania Zarząd MSP zawiadamia członków co najmniej 21 dni przed terminem.”
Mam nadzieję, że przynajmniej wybrano nowy Zarząd i o jego składzie i planach na najbliższy okres ukaże się informacja na stronie MSP.

Please Zaloguj to join the conversation.

 • ticonderoga
 • ticonderoga's Avatar
10 years 4 months ago #5361 by ticonderoga
ticonderoga replied the topic: Re: Walne Zebranie Mars Society Polska
Sam bym chętnie dowiedział się jak przebiegło walne zebranie. Z konieczności zostało zorganizowane "przy okazji" zebrania dotyczącego budowy bazy, żeby dwa razy nie ciągać ludzi przez pół Polski.

Please Zaloguj to join the conversation.

 • Mateusz Józefowicz
 • Mateusz Józefowicz's Avatar
10 years 3 months ago #5362 by Mateusz Józefowicz
Mateusz Józefowicz replied the topic: Re: Walne Zebranie Mars Society Polska
Robert (oraz pozostali członkowie), przepraszam, że tak wyszło w tym roku. Nie jest nam łatwo wszystko pogodzić - mieliśmy dość pracy w "zebraniem na wyjeździe" do Bergamo oraz pocimy się nad przygotowaniami do realizacji habitatu.
Niestety cała organizacja spoczywa na zarządzie, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć pewnych spraw.

Zarząd został wybrany w dotychczasowej konfiguracji.

Natomiast najważniejszą sprawą jest to, że w przyszłym roku wynagrodzimy członkom brak imprezy w tym roku, bo będziemy organizować konwencję europejską (!). Mam nadzieję, że wynagrodzi ostatnie dwa lata :)

Jednocześnie proszę o pomaganie zarządowi w tych działaniach poprzez wychodzenie z inicjatywami dot. miejsc i terminów różnych spotkań. Nie możemy robić wszystkiego sami, narażając się na niezadowolenie członków. Proszę o większą aktywność.

Pozdrowienia

m

Please Zaloguj to join the conversation.

 • Lubański Robert
 • Lubański Robert's Avatar Topic Author
10 years 3 months ago #5365 by Lubański Robert
Lubański Robert replied the topic: Re: Walne Zebranie Mars Society Polska
Nie chodzi mi o brak imprezy. Walne Zebranie MSP to nie imprezą lecz najwyższy organ władzy w stowarzyszeniu i związane są z nim pewne rygory statutowe. Jednym z nich jest, cytowane w poprzednim moim poście powiadomienie "O terminie, miejscu i porządku Walnego Zebrania Zarząd MSP zawiadamia członków co najmniej 21 dni przed terminem". Co się stanie, jeśli wybory zarządu odbyły się z naruszeniem statutu stowarzyszenia?

Please Zaloguj to join the conversation.

Time to create page: 0.359 seconds
Powered by Kunena Forum