Model szybowca

  • ticonderoga
  • ticonderoga's Avatar Topic Author
13 years 21 hours ago #2607 by ticonderoga
ticonderoga created the topic: Model szybowca
Aktualnie mam na wokandzie model szybowca RC o rozpiętości 1,5m. Gdyby MSP objęło honorowy patronat nad tym projektem, byłaby to z pewnością forma promocji treści marsjańskich w środowisku modelarzy. Wkrótce relacja z budowy na jednym z większych forów modelarskich, więc wzmianka o MSP może paść na podatny i żyzny grunt, czyli ludzi, którzy uwielbiają dłubać nad obiektami latającymi i wszystkim, co się rusza.

Please Zaloguj to join the conversation.

  • Mateusz Józefowicz
  • Mateusz Józefowicz's Avatar
13 years 18 hours ago #2608 by Mateusz Józefowicz
Mateusz Józefowicz replied the topic: Re: Model szybowca
A jak najbardziej dobry pomysł. Napisz mi na PW, jak to widzisz - niestety nie mamy gotówki, żeby to wspomagać, jak wiesz :-) i raczej nie umieszczałbym tego na stronie jako osobny projekt, ale możemy np. zrobić dział "modelarnia MSP". Można tam będzie umieścić także info o naszych modelach MPV-a, więc właściwie zrobi się nowy dział.

Pozdr

m

Please Zaloguj to join the conversation.

  • ticonderoga
  • ticonderoga's Avatar Topic Author
13 years 14 hours ago #2610 by ticonderoga
ticonderoga replied the topic: Re: Model szybowca
Napisałem "honorowy", więc o żadnej kasie nie może być mowy :grin: ! Nie ma sensu też pchać się na stronkę, bo projekt wcale nie jest "marsjański", ma być po prostu okazją do wtrącenia tu i ówdzie paru słów o MSP. Nakleję nalepkę MSP na skrzydło i tyle - jeśli ktoś będzie oglądał fotki, to może mu wpadnie w oko i się zainteresuje - taka mniej więcej będzie tego funkcja.

Please Zaloguj to join the conversation.

Time to create page: 0.292 seconds
Powered by Kunena Forum