Informacje formalne

Pora na krótkie podsumowanie działalności MSP w minionym 2012 r. 

Rok ten  był, mimo braku tak spektakularnych sukcesów jak zwycięstwo polskiego zespołu w zawodach URC 2011,  bardzo owocny dla naszego stowarzyszenia. Współpraca z zespołem ABM Space Education zaowocowała kilkoma ciekawymi projektami.

Za relacje z mediami i kompleksowe działania w zakresie kształtowania wizerunku Mars Society Polska odpowiada firma Planet PR. Uprzejmie prosimy o kontakt bezpośrednio z:
Łukaszem Wilczyńskim
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 12 376 42 70
mob. 516 036 036
www.planetpr.pl

 

Zachęcamy do zapisywania się do naszego stowarzyszenia. Skupiamy ludzi o różnorodnych umiejętnościach i temperamentach, których łączy zainteresowanie tematyką Marsa i astronautyką.
Wkrótce w tym dziale pojawi się więcej informacji członkowskich. Tymczasowo w sprawach zapisów prosimy o kontakt z zarządem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 
Składka za 12 miesięcy wynosi 50 zł. Przy zapisach pobieramy także wpisowe wysokości 10 zł.
 
Wpłat prosimy dokonywać na konto Mars Society Polska:

BPH PBK o/Warszawa
46 1060 0076 0000 3200 0086 5699

Rzecznik prasowy MSP

 

Mateusz Józefowicz
Prezes
kontakt

Krzysztof Biernacki
Wiceprezes ds. naukowych
kontakt

Jerzy Mielczarek
Wiceprezes ds. finansowych
kontakt

Komisja Rewizyjna Mars Society Polska:

Piotr Moskal
Członek
kontakt

Andrzej Kotarski
Członek
kontakt

Cały Zarząd:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.